Konya Web Site Yapımı

samsun website yapımı


Bu yazımızda Konya şehrindeki işletmeler için website yapmanın önemini anlatacağız. Konya iş potansiyeli olarak gelişmekte olan şehirlerden birisidir. Kurumsal şirketler her geçen gün büyümekte ve müşterilerini artırmaktadır. Konya’da elektronik, otel, kafe, enerji, perakende, kuaför ve mobilya gibi kategorilerde faaliyet gösteren iş yerleri gitgide çoğalmaktadır.

Bu kategorilerde üreten ve çalışanlar, rakiplerinin önüne geçmeyi, daha tanınır ve tercih edilir olmayı hedeflemektedir. Bunun için İnternet’in geniş dünyasına da ihtiyaç duymaktadırlar.

İnternet üzerinden yapılan aramalar, işletmelerin potansiyel müşterilerini oluşturmaktadır. Bu potansiyeli, direkt olarak satışa çevirmek de elbette mümkün. Bunun için kurumsal kimliğin tam olarak yansıtıldığı, müşterinin sorularına ilk etapta cevap verebilecek bir İnternet sitesi de elbette ki son derece gereklidir.

İnternet üzerinden websitenizi ziyaret eden müşteriler, sizin hakkınızda ilk etapta bilgi sahibi olur ve ürün ya da işletmenize karşı ılımlı bir ilk bakışa sahip olurlar. Ayrıca bir websiteye sahip olan işletmeler, her zaman müşteriler tarafından öncelikli tercihtir. Website sizin İnternet’teki kimliğiniz ve sadık bir yardımcınızdır.

Örneğin yeni gittiğiniz bir şehir ya da ilçede evinizin elektrik tesisatı için bir elektrikçi arıyorsunuz. Öncelikle yaygın arama motorlarından biri olan Google ile ”Konya elektrikçi” şeklinde bir arama gerçekleştirirsiniz. Bu aramada websitesi olan elektrikçiler hemen karşınıza çıkar. Arama sonuçlarının en üstündeki siteye tıklayarak, potansiyel elektrikçinizin sitesini ziyaret edersiniz. Eğer bu sitede yazılanlar; yani fiyat, iletişim ve hizmet bilgileri sizi tatmin ederse hemen arayıp servisi çağırırsınız. İşte İnternet’ten müşteri kazanmak aslında bu kadar kolay. Müşteri belki aşağı sokağa gidip baksa, birçok elektrikçi görebilecekti ama müşteriler genellikle tercihlerini İnternet aramalarından yana kullanır. Bu, sokak sokak gezmekten ve her elektrikçiyle konuşmaktan çok daha kolaydır.

Fayton Medya olarak, işletmenizi İnternet’e taşıyarak potansiyel müşterilerinizi bu örnekte olduğu gibi artırıyoruz. Eğer mevcut bir siteniz varsa da onu optimize ederek daha da verimli hale getiriyoruz. Ayrıca işletmenizi büyütecek yenilikçi dokunuşlar yaparak da kurumsal kimliğinize katkıda bulunuyoruz.

Tekliflerimizi ve işe olan bakış açımızı incelemek için buraya tıklayın.

Konya Web Site Yapımı

Bir cevap yazın

Başa dön
Mesaj Gönder
Yardım için tıkla
Merak ettiğin bir şey varsa bize yazabilirsin.